ID: 12500 | Opublikowane 05.06.2020 09:47 | Zgłoś nadużycie
Inne

PRACA Pracownik produkcji (okna plastikowe)

Cena:
Do uzgodnienia
Dodano
29 dni temu

Oferujemy:

-Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-Pracę w firmie o bardzo dużej automatyzacji
-Elastyczna praca od poniedziałku do piątku
-Premię roczną i kwartalną
-Narzędzia niezbędne do pracy: laptop i telefon
-Benefity pozapłacowe: ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport

Wymagania:

-Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - min. B2
-5-letnie doświadczenie w zarządzaniu produkcją okien
-Mile widziana znajomość języka włoskiego
-Osoba analityczna, samodzielna i skrupulatna
-Znajomość MS Office

Zadania na stanowisku:

-Kontrola towarów przeznaczonych do sklepu Klienta
-Codzienne raportowanie dotyczące wykonanej czynności i interaktywności
-Nadzór nad produkcją ’tekstury’ wraz z analizami i raportami
-Analiza powiązania produkcji tekstury z produkcja
-Poprawa jakości towaru na produkcji
Cena:
Wyślij wiadomość
Ogłoszeniodawca
+48 Wyświetl numer
adrianna.*********@manpower.pl
Lokalizacja
Iława