ID: 1291 | Opublikowane 01.03.2020 01:00 | Zgłoś nadużycie
Sprzedam

Praca przy produkcji artykułów spożywczych

Cena:
Do uzgodnienia
Dodano
114 dni temu

Kirsch Services numer certyfikatu KRAZ 12275 agencja pracy ze specjalizacją w rekrutacji kandydatów w branży spożywczej i logistycznej tylko i wyłącznie na terenie Niemiec. Dzięki wieluletniemu doświadczeniu współpracujemy ze znanymi i sprawdzonymi producentami przetworów spożywczych oraz międzynarodowymi firmami logistycznymi. Uwzględniając osobiste plany życiowe kandydatów zapewniamy zawsze niemiecką umowę o pracę z pełnym dostępem do świadczeń socjalnych oraz opiekę organizacyjną na nowym miejscu pracy.

Opis stanowiska:

- pakowanie artykułów

Wymagania:

- punktualność, samodzielność, dokładność

- mile widziane doświadczenie na ww stanowisku

- chęć podjęcia pracy w systemie zmianowym

- zaangażowanie w wykonywane obowiązki

- mile widziane prawo jazdy kat. b oraz własny samochód

Oferujemy:

-umowę o pracę na warunkach niemieckich (pełen dostęp do świadczeń socjalnych)

darmowe zakwaterowanie w pokoju 2 osobowym

- atrakcyjne warunki zatrudnienia

- pomoc w załatwieniu zasiłku dla dzieci

- wsparcie organizacyjne (dojazd  do pracy/szkolenia/formalności) na miejscu pracy

- zaliczki od pierwszego tygodnia zatrudnienia

- opiekę polskiego koordynatora

Cena:
Ogłoszeniodawca
+48 Wyświetl numer
Lokalizacja
Polska, Zagranica, Niemcy